Animasyon Dizi Film “Anadolu’da Yaşamış 9 Efsanevi Canavar” İlk Bölüm Yayında! (Skolyoz Germakoçi ve İsmet Oğlu Ozancan)

Animasyon Dizi Film “Anadolu’da Yaşamış 9 Efsanevi Canavar” İlk Bölüm Yayında! (Skolyoz Germakoçi ve İsmet Oğlu Ozancan)

Çizgi film denilince sadece çocukların izlediği filmler olarak bilinirdi. Artık yetişkinler için de hayli geniş bir yere sahipler. Çizgi film ve animasyon filmleri, farklı platformlarda yayınlanıyor. (Netflix, YouTube vb) Aslan Kral‘a fazlasıyla üzülen ebeveynler, hikayelere başka açıdan bakan shrek serisi ve vejetaryen köpekbalığı Lenny ile alt metinlerde cinsel yönelimi yüzünden sorunlar yaşayan ergenleri anlatan Köpekbalığı Hikayesi ve daha niceleri… Anlatılmak istenen konu ve olayları aynı duygu ve heyecanla bu filmlerde bulmak mümkündür.

Yetişkinler için çizgi filmler hayatın içinden hikayeler anlatmakta büyük olanakları beraberinde getiriyor. Çünkü dekor, efekt, ışık gibi materyallere ihtiyaç duymadan çizgi dünya maddi açıdan da çok daha özgür. Konu bazen banliyöde yaşayan bir aile, çılgın bilim adamları, ünlü atlar veya süper gizli ajanlar gibi çok farklı karakterler olabiliyor.Bu renkli dünyada henüz yeni yayına giren (31.05.2021) çizgi film Mini animasyon dizi “Anadolu’da Yaşamış 9 Efsanevi Canavar” ilk bölümü ile yayında. Dizinin kahramanı Ozancan’ın çok eski zamanlarda başlayan destansı yaşam serüveni, karşılaştığı Germakoçi isimli bir canavarla birlikte tamamen değişir. İlk bölüm Skolyoz canavar Germakoçi ile Ozancan’ın mecralarını buradan izleyebilirsiniz. https://youtu.be/SXL50HlyFc0

norocermedya

1 YORUM

  1. Avatar

    özel ders iş ilanları sitesi olarak sizi takip ediyor ve başarılı buluyoruz yazılarınız kaliteli tebrikler

Araç çubuğuna atla